Srdcervúce prekvapenie slobodného otca na Deň matiek

682

Škola Ban Noen Kroi v Thajsku zorganizovala pri príležitosti Dňa matiek oslavu. Pozvala na ňu študentstvo a matky. Joe Lookphonbodee je však slobodný rodič, ktorý nechcel, aby miesto matky jeho adoptívnej dcéry zostalo voľné. Preto sa rozhodol preobliecť sa za matku a zúčastniť sa tejto akcie.

Nechcel dopustiť, aby jeho dieťa malo komplex menejcennosti len preto, že nemá matku. Na internete sa podelil o video z tejto príležitosti a okamžite sa stalo virálnym. Ľudia po celom svete mu vyjadrili nesmiernu podporu a chvália krok tohto odvážneho otca.

Jeho dcéra Cream bola z tohto prekvapenia dojatá a povedala, že sa necítila ani trochu trápne. Naopak, je vďačná za to, akého má otca a ako ju vychoval.

@joey_kp

„แม่“ ฉันก็เป็นให้แกได้555

♬ เป็นทุกอย่าง – Room 39

Keď do svojho života privediete dieťa, je to vaše vedomé rozhodnutie. Zaručujete mu tým podporu a starostlivosť v akejkoľvek situácii. Nielen dieťaťu však poskytujete niečo, čo ho posúva vpred. Aj pre vás je to nesmierna skúsenosť, ktorá vás osobnostne posunie vpred. Preto sa starajme o svojich blízkych a nehanbime sa im vyjadriť podporu aj v tých najnezvyčajnejších situáciách.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre