Rodina zostala vydesená potom, čo videla duchov pohybujúcich sa po bojovom poli z čias občianskej vojny

12785

Tak na tento okamih rodina z USA len tak ľahko nezabudne. Video, ktoré si stihli odniesť z jednej ich ciest je skutočne zimomriavkové. A že neveríte na duchov? Nuž, po tomto to možno aj prehodnotíte. Predstavte si scénu – idete uprostred noci po prázdnej ceste, nikto naokolo okrem vás a vašej rodiny nie je, keď zrazu zbadáte niečo, čo sa pohybuje po kraji cesty. Toto je strašidelné pre mnohých si čo i len predstaviť a nie to ešte zažiť.

2 9

Spočiatku si len myslíte, že to bola vaša myseľ, ktorá sa vás snažila oklamať, pretože predsa nikto iný ako vy a vaša rodina nie sú nablízku. Ale potom, keď sa pozriete pozornejšie, tak viete celkom jasne rozoznať niekoľko bielych obrysov. Strašidelné. 46-ročný Greg je manažér obchodu z New Jersey, ktorý bol na návšteve historického bojiska v Gettysburgu v Pensylvánii spolu so svojimi rodinnými príslušníkmi, keď sa celý incident odohral. Na toto miesto teda išli ako turisti s cieľom dozvedieť sa viac o histórii občianskej vojny a pozrieť si bojisko.

Skupina však získala oveľa viac, ako predpokladali, keď zachytili strašidelné zábery. Tie ukazujú dve zjavenia prebiehajúce po prázdnej ceste v tme. Greg vysvetlil: „Išli sme spolu s rodinou po ceste a počuli sme zvuky. Okrem mňa niečo počul aj môj strýko. Na istom mieste bola hmla, ale hmla bola čudná, sústredila sa iba v jednej škvrne, nerozptýlila sa. Potom sme videli, ako sa tieto tvary pohybujú v tme, boli veľké asi ako ľudia. Jeden z nich prebehol priamo cez delo. Bolo to čudné, strašidelné a šialené. Môj strýko sa dokonca tak zľakol, že vytiahol na aute okno.“

1 10

Dodal, že to bolo vzrušujúce, ale mal zvláštny a hrozivý pocit, akoby mu niečo hovorilo, aby sa vrátil späť. Bitka o Gettysburg sa udiala v júli 1863 a odhaduje sa, že počas trojdňovej bitky tam zahynulo 46 000 až 51 000 ľudí. Toto miesto je odvtedy označované za jedno z najstrašidelnejších miest v Amerike a hoci Greg povedal, že zvykol spochybňovať existenciu duchov a bol vždy v tejto téme veľmi skeptický, tak teraz už údajne v duchov a všetko s nimi súvisiace verí.

Pozrite si hrôzostrašné video:

 

 

 

Zdroj

Foto: youtube

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.