Rus vlastní 2-ročného medveďa, ktorý ho počas vychádzky napadol a on sa dal na útek

4790

Človek by si myslel, že medveď je zviera, ktoré rozhodne nie je domácim miláčikom. Nuž, v Rusku na to majú iný názor, minimálne tento muž. Chlapík z mesta Nižnevartovsk totiž vlastní medveďa, no nie je isté ako dlho ešte bude.

1 32

Keď bol na prechádzke s dvojročným medveďom, trochu sa mu situácia vymkla z rúk. Jeho štvornohý miláčik ho totiž napadol a majiteľ sa okamžite dal na útek. Medveď sa následne rozhodol, že chlapíka trochu ponaháňa.

Chlpáč utekal dovtedy, kým neskončil pod kolesami autobusu. Niž vážne sa mu však nestalo. Celú túto situáciu stihol natočiť okoloidúci muž, ktorý video následne zverejnil a to sa už stihlo stať hitom internetu.

2 29

Chlapík údajne spolu so svojou matkou chová tohto medveďa v klietke. Sem tam ho vezme von vyvenčiť, no tentoraz to dopadlo trochu inak ako zvyčajne. Zviera sa dokonca údajne po zrážke s autobusom rozbehlo do svojej klietky.

Muž však také šťastie nemal a nevrátil sa domov, pretože ho zadržala polícia, ktorá teraz vyšetruje v akých podmienkach medveď žije. Okrem toho majiteľa nezvyčajného domáceho miláčika stihli obviniť z verejného ohrozenia.

Viac z incidentu si pozrite vo videu:

 

 

Zdroj: tvnoviny.sk

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.