Ruská spoločnosť predáva pozlátené Playstation 5, cena bude známa iba záujemcovi

377

Na hernej konzole sa nachádza až 20 kilogramov 18-karatového zlata. Dlho očakávané Playstation 5 sa začalo predávať 19. novembra minulého roku po celom svete, ale kvôli pandémii sa predaj obmedzil len online spôsobom. Avšak veľa ľudí zostalo sklamaných, pretože sa herná konzola v niektorých obchodoch rýchlo vypredala. Teraz však bude mať jedinečnú šancu jeden záujemca.

Bez nazvu 1
Foto od Twitter

Táto konzola je však vhodná len pre milionárov, konkrétne pre jediného človeka, pretože bol z nej vyrobený jediný kus. Playstation 5 s 18-karátovým zlatom si totiž môže zaobstarať človek, ktorý je ochotný za neho zaplatiť vysokú sumu, odhaduje sa, že cena je na úrovni milióna eur. Konkrétnu cenu sa však dozvie záujemca, ktorý napíše priamo spoločnosti. Vyrobila ho ruská spoločnosť Caviar, ktorá predáva aj pozlatené telefóny iPhone.

„Na výrobu bolo využitých až 20 kilogramov zlata. Je to skutočné majstrovské dielo. Puzdro tejto originálnej vychytávky je vyrobené špeciálnou šperkovou technikou, ktorá dodáva modelu objem a textúru. Inšpiráciou pre návrhárov bola jedinečná geometria zlatej rudy a ladné obrysy skaly. Preto dostala konzola názov Golden rock (zlatá skala),“ píše sa na webovej stránke spoločnosti Caviar.

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.