Ruska žije s 8 psami, 2 rysmi a 3 koňmi. A všetky tieto zvieratá si spolu veľmi dobre nažívajú

845

Miluje mačky, no akosi plynul čas a vychováva psov. No to nie je všetko, žena má celkom až ôsmych psov. Je tak zrejmé, že by asi nebolo bezpečné adoptovať si mačiatko, ktoré by si nažívalo s toľkými psíkmi. Nuž, ale žena veľmi chcela mačku, a tak začala hľadať takú, s ktorou by dokázali vydržať aj jej psi.

„Po chvíli som zistila, že v mojej krajine stále existujú kožušinové farmy. Na jednom takomto statku chovajú rysov. V Rusku sú totiž kožuchy z týchto zvierat veľmi populárne. Dobrou správou však bolo, že je z takejto farmy dovolené vziať si mláďa rysa a vychovávať ho,“ povedala Ruska. Nebolo to ťažké rozhodnutie, adoptovala si teda malého rysa, ktorého pôvodným osudom bolo „stať sa kožuchom“. Pomenovala ho Geralt a odvtedy si nažíva so 6 psami. Nebola to ľahká cesta, no jej zvieratá sa navzájom majú radi.

Neskôr si dokonca žena vzal do vlastnej opatery samicu rysa a bola prekvapená ako dobre vychádza s Geraltom. Rysy sú totiž známe tým, že majú radi osamelý život, no v tomto prípade to neplatí. Okrem spomínaných zvierat má však mladá Ruska ešte aj 3 koňov.

Pozrite si tieto vydarené zábery!

1 44

2 42

3 32

4 31

5 28

6 23

7 21

8 16

9 15

10 12

11 10

12 10

13 10

14 8

15 7

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.