Ryanair ponúka lacné spiatočné letenky do Kolína nad Rýnom – dostanete sa tam za šialených 9€!

519

Chcete si zaletieť do Nemecka za zopár drobných? Okúsite mesto Kolín nad Rýnom a vaša peňaženka to ani nepocíti. Neveríte? Tak čítajte ďalej, my vám ukážeme ako na to.

cologne fotografia
Foto od pixabay

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky do Kolína nad Rýnom len za skvelých 9€! Háčik je len v tom, že poletíte z poľských Katovíc. Takáto cena je tu vďaka spoločnosti Ryanair.

Termín:

Za túto cenu odletíte v novembrových termínoch, a to napríklad od 14.11. – 21.11.2019. Viac na stránke ryanair.

Prečo toto mesto?

– Možno ste to nevedeli, no Kolín nad Rýnom sa považuje za mekku nemeckej kultúry, preto neustále čulý umelecký život je dokonalý najmä pre ľudí s umeleckým srdcom.

– Najznámejšou tamojšou pamiatkou a najväčšou pýchou mesta je Kolínsky dóm, ktorý stavali neuveriteľných 600 rokov. Jeho výzor je však o to dokonalejší.

– Navštívte napríklad aj múzeum čokolády. Je známe tým, že patrí do prvej desiatky najnavštevovanejších múzeí v Nemecku a ide o jedno z najväčších múzeí svojho druhu na svete.

– Tak, ako aj v prípade iných krásnych miest sa oplatí navštíviť historické jadro. Stačí, že prejdete pár metrov a uvidíte tam toho viac než dosť.

– Mesto sa tiež môže pochváliť jednými z vôbec najkrajších mestských vyhliadok v celej krajine. A práve z tohto dôvodu tam funguje lanovka prechádzajúca ponad rieku. Uvidíte z nej všetky pýchy mesta i všetko zaujímavé.

cologne fotografia
Foto od bea61

Batožina:

V cene letenky je zahrnutá aj menšia taška s maximálnymi rozmermi 40x25x20cm. Ak si ale chcete so sebou zobrať viac batožiny, tak v tom prípade si doplatíte a bude vás to stáť viac ako samotná cena letenky.

Ubytovanie:

Ak sa rozhodnete, že tam pôjdete, tak si pre istotu zarezervujte výhodné ubytovanie s dostatočným predstihom na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre