Rýchly tip: nádherný grécky ostrov Santorini teraz iba za 87€ tam aj späť dokopy!

747

Ak plánujete vyraziť na tento ostrov, práve teraz zbystrite pozornosť! Santorini je nádherný grécky ostrov a je dostupnejší ako kedykoľvek predtým. Musíte však konať rýchlo.

 

santorini fotografia
Photo by Mariamichelle

Teraz máte možnosť vyraziť si na tento ostrov za cenu spiatočných leteniek iba 87€! Poletíte však z poľských Katovíc na letovisko Santorini.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín v júni, a to od 24.6. – 1.7.2018. Viac na charterflights.

Batožina:

Veľmi dobrá správa je, že si môžete so sebou zobrať aj podpalubnú batožinu bez priplácania a s hmotnosťou do maximálne 20 kg.

Niečo o Santorini:

– Úplne si vás podmaní. Malebné domčeky stojace na útesoch stoja vo veľkej výške nad morom, takže kam pozriete, uvidíte nádherne modré Egejské more, krásnu prírodu a tie najromantickejšie západy slnka na celom svete.

– Milovníkov histórie poteší kykladská architektúra, kostoly či kláštory. Nájdete tam množstvo krásnych tavern a barov. Večer sa zase môžete presvedčiť o tom, že aj nočný život tam treba rozhodne vyskúšať.

santorini fotografia
Photo by Mariamichelle

– Na juhu ostrova je najväčším lákadlom Red Beach – pláž s červeným pieskom. Vo vnútrozemí nájdete vinice a tradičné dedinky, ktoré sú malými drahokamami. A nevynechajte ani mesto Pyrgos, kde varia skvelé domáce jedlo a sú tam krásne uličky.

– Čo sa týka pláži, tak tá najkrajšia je Kamari, ktorá je najviac pestovanou a pôvabnou zo všetkých.

– Najlepšou aktivitou sú prechádzky. Z každého miesta na ostrov je totiž nádherný výhľad. Ak sa rozhodnete preskúmať okolie mesta Fira, prechádzka bude veľkolepá. Alebo sa vyberte z Firy do mesta Oia.

santorini fotografia
Photo by Mariamichelle

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre