Sila myšlienok: Päť skutočných príbehov, keď sa sny premenili na skutočnosť

454

Dnes vám prinášame niekoľko skutočných príbehov zo života, ktoré vás určite inšpirujú. Zákon príťažlivosti je mocný koncept, ktorý zaujal mnohých. Hovorí, že podobné priťahuje podobné, a ak svoje myšlienky a energiu sústredíte na svoje túžby, vesmír zariadi, aby sa stali skutočnosťou. Hoci niektorí môžu zostať skeptickí, existuje nespočetné množstvo skutočných úspechov, ktoré dokazujú neuveriteľný potenciál zákona príťažlivosti. V tomto článku prinášame päť takýchto inšpiratívnych príkladov, ktoré vás utvrdia vo viere v zákon príťažlivosti a ukážu vám, že máte moc formovať svoj vlastný osud. Je to mágia alebo realita? Verte v zákon príťažlivosti, praktizujte vďačnosť, vytvárajte si nástenky vízií, stanovte si jasné zámery a zostaňte neochvejní v úsilí o úspech. Svoje sny máte na dosah a so zákonom príťažlivosti ako svojím spojencom máte moc ich uskutočniť. Vesmír sa sprisahal, aby vás podporil – stačí len veriť. Šťastnú manifestáciu!

Jim Carrey – Z komika, ktorý mal problémy, sa stala hollywoodska ikona

Predtým, ako sa stal jedným z najobľúbenejších hollywoodskych hercov, bol Jim Carrey komikom, ktorý zápasil s problémami. Na vrchole svojho boja si vypísal šek na 10 miliónov dolárov za poskytnuté herecké služby, datoval ho na päť rokov do budúcnosti a uschoval si ho v peňaženke. Vizualizoval si, že túto sumu dostane za svoju prácu. Je pozoruhodné, že v priebehu niekoľkých týždňov po tomto dátume získal filmovú úlohu, za ktorú dostal presne 10 miliónov dolárov. Neochvejná viera Jima Carreyho v zákon príťažlivosti zmenila jeho život z finančne náročného na hollywoodsku hviezdu.

Zdroj: WikimediaCommons

Oprah Winfrey – Sila vďačnosti a nástenky vízií

Oprah Winfrey je synonymom úspechu. Svoje úspechy pripisuje zákonu príťažlivosti a svojej praxi vďačnosti. Oprah je zástankyňou násteniek vízií – vizuálneho znázornenia svojich cieľov a túžob. Vytvorila si nástenku vízií, ktorá obsahovala obrázok obálky časopisu O, The Oprah Magazine. Po rokoch sa nielenže objavila na obálke vlastného časopisu, ale stala sa aj prvou Afroameričankou, ktorá dosiahla status miliardárky. Jej neochvejná viera vo svoju víziu a zákon príťažlivosti bola pre jej úspech kľúčová.

Zdroj: WikimediaCommons

Will Smith – Vizualizácia jeho cesty k hviezdam

Predtým, ako sa Will Smith stal hollywoodskou superhviezdou, bol raperom a hercom, ktorý zápasil s problémami. Za svoj úspech vďačí zákonu príťažlivosti a schopnosti vizualizovať svoje ciele. Raz povedal: „Chcem byť najväčšou filmovou hviezdou na svete.“ Vďaka svojmu sústredeniu a odhodlaniu svoju víziu uskutočnil a dosiahol obrovskú slávu vo filmových trhákoch ako „Muži v čiernom“ a „Deň nezávislosti“. Príbeh Willa Smitha je svedectvom o sile stanovenia jasných zámerov a viery v zákon príťažlivosti.

Zdroj: WikimediaCommons

J. K. Rowlingová – Manifestácia série Harry Potter

Cesta J. K. Rowlingovej od slobodnej matky, ktorá zápasila s problémami, až po jednu z najúspešnejších autoriek na svete nie je ničím iným ako magickým. Počas svojich náročných období začala písať sériu o Harrym Potterovi. Rowlingovej viera v jej prácu a silné zameranie na jej vášeň pomohli prilákať úspech, ktorý si zaslúžila. Jej príbeh je ukážkou toho, ako odhodlanie a zákon príťažlivosti dokážu zmeniť váš život bez ohľadu na to, v akých ťažkých podmienkach sa nachádzate.

Zdroj: WikimediaCommons

Bratia Wrightovci – Manifestácia ľudského letu

Bratia Wrightovci, Orville a Wilbur, nie sú často spájaní so zákonom príťažlivosti, ale ich príbeh je presvedčivým príkladom tohto konceptu. Predstavili si ľudský let v čase, keď sa to považovalo za nemožné. S neochvejným odhodlaním pritiahli vedomosti a zdroje, ktoré potrebovali na vytvorenie prvého riadeného letu na svete. Ich viera vo svoju víziu a neúnavné úsilie nakoniec viedli k prevratnému úspechu, ktorý zmenil chod dejín.

Zdroj: picryl

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre