Virálny príbeh: Chlapček svojím nezištným činom dojal internet

511

Dnes vám prinášame príbeh, ktorý nie je pre každého. Je to totiž taký silný, že je možné, že vám z neho pukne srdce. Ide o Lupita, malého chlapca z Mexika, ktorého úprimná prosba vohnala slzy do očí každému, kto si jeho príbeh vypočul. Video chlapca zverejnil účet @rubencerquinz, ktorý sa venuje osobám v núdzi. Je na ňom vidieť, ako sa Lupito snaží predať hračku, len aby pomohol svojej matke.

78cbaa53a9bdc64df694485be9.png
Zdroj: rubencerquinz/TikTok

Na videu vidieť, ako sa cudzí človek rozhodol kúpiť Lupitovu loptu. Lupito však povedal, že chce mlieko a chlieb pre svojho bračeka. Tento krásny rozhovor dnes videlo viac ako 19 miliónov ľudí a pod príspevkom je množstvo podporných komentárov.

Ukázalo sa, že osoba, ktorá mu chcela pomôcť, je človek napojený na organizáciu pomáhajúcu v núdzi. Preto sa rozhodli chlapcovi poskytnúť škatuľu jedla, finančnú podporu a novú loptu. Okrem toho však rodine nechali aj lístok s odkazom, aby nestrácali nádej.

ecb23c5f6996305d90b4374f46.png
Zdroj: rubencerquinz/TikTok

Tým sa však príbeh neskončil. Organizácia sa rozhodla odmeniť Lupitovu snahu pomôcť svojej rodine a darovala mu ešte niečo. Zaobstarali mu nové školské potreby, topánky, oblečenie a bicykel.

cd70cc59218d512d4a30481f3f.png
Zdroj: rubencerquinz/TikTok

Jeho príbeh zasiahol množstvo ľudí, ktorí žiadajú o trvalú podporu tohto chlapca. Vyjadrili mu kolektívny obdiv a snažia sa mu takýmto spôsobom pomôcť. Čo si o čine malého chlapca myslíte vy?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.