Skvelá ponuka – mimoriadne lacná spiatočná letenka na Ibizu je teraz dostupná len za 20€!

484

Odskočte si na nádherný španielsky ostrov Ibiza na krátky pobyt. Na Slovensku to už nevyzerá s počasím práve ružovo, tak prečo si nevyraziť do teplejších kútov, navyše na takéto krásne miesto?

ibiza fotografia
Foto od marucha

Zaobstarajte si ešte dnes spiatočné letenky z rakúskej Viedne na Ibizu len za cenu 20€! Takáto ponuka je tu len vďaka spoločnosti Laudamotion, no letenky sa míňajú.

Termín:

Za danú cenu odletíte v októbri, presnejšie 21.10.2019 a vrátite sa už 23.10.2019. V prípade, že tam chcete byť dlhšie, tak celú ponuku letov si pozrite na stránke ryanair.

Bez názvu 1

Batožina:

V cene letenky je iba menšia príručná batožina s rozmermi maximálne 40x25x20cm. V prípade, že si priplatíte 18€, tak si budete môcť zobrať aj batožinu s rozmermi 50x40x20cm.

Prečo Ibiza?

– Nájdete tam vychýrené pláže, ktoré sú známe aj svojou čistotou.

– Nekonečná zábava pre mladých, párty jedinci si tam prídu na svoje, problémom bude skôr či odtiaľ budú chcieť odísť alebo svoj let neprehýria.

– Nádherná príroda a množstvo historických pamiatok.

– Centrum hlavného mesta Dalt Vila je také významné, že ho zapísali na zoznam UNESCO. Určite sa tam stratíte aj na niekoľko hodín.

– Dopredu si stanovte svoj program, pretože všetko za tak krátky čas dozaista nestihnete.

ibiza fotografia
Foto od Pat Neary

Ubytovanie:

Ak sa rozhodnete, že tam pôjdete, tak si pre istotu zarezervujte výhodné ubytovanie s dostatočným predstihom na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.