Skvelé akciové letenky na Peloponézsky polostrov len za cenu 20€ tam aj späť a s Ryanairom!

604

Ak chcete okúsiť na vlastnej koži túto krásnu časť Grécka, využite tieto výhodné last minute letenky. Musíte sa však rozhodnúť veľmi rýchlo, keďže letí sa o dva dni.

kalamata fotografia
Foto od heipei

Zaobstarajte si spiatočné letenky na krásny Peloponézsky polostrov, poletíte však z Viedni do Kalamaty, a to len za cenu 20€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Laundamotion.

Termín:

Za túto cenu je dostupný májový termín, a to od 6.5. – 20.5.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

V cene tejto letenky je len menšia taška s rozmermi maximálne 40x25x20cm. Ak by ste si chceli vziať väčšiu tašku, budete si musieť doplatiť.

Prečo Peloponéz?

– Nebudete mať núdzu o krásne pláže, keďže polostrov je nimi lemovaný, no nájdete tam tiež zaujímavé háje plné citrusov, fíg a olív.

– Korintský prieplav patrí medzi najvyhľadávanejšie turistické miesta a uvidíte, čo oddeľuje pevninu od tohto polostrova. Ide o jeden z najznámejších prieplavov a ak si na dovolenku vyrazíte, nemali by ste ho vynechať.

kalamata greece fotografia
Foto od Andy Hay

– Keď už tam budete, navštívte aj mestečko Napflio, ktoré bolo kedysi hlavné mesto Grécka. V meste sa nachádzajú dve pevnosti, odkiaľ je nádherný výhľad na blízky prístav. Obsahuje zaujímavé úzke uličky, kostoly, ale aj kaviarne.

– Aj z historického hľadiska má táto časť grécka čo ponúknuť, uvidíte tam napr. ruiny starovekých civilizácii či iné historické strediská.

– Každá časť Grécka je veľmi pekná, stačí si vyraziť a návštevu tejto jedinečnej destinácie určite neoľutujete.

kalamata greece fotografia
Foto od micromanager

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre