Spiatočná letenka na Malorku v polovici mája iba za 45€!

344

Malorka je nazývaná aj hviezdou Stredozemia. A ponúka ti všetko na čo si pomyslíš. Od nádherných pláží, množstva vodných športov až po rušný nočný život či historické a prírodné zaujímavosti.

Photo by Medienservice

Teraz si máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky za cenu iba 45€! Poletíte spoločnosťou Ryanair, no dostaviť sa musíte na poľské letisko do Krakowa. Viac termínov a leteniek na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť od 13.5. – 24.5.2018. Let trvá okolo 3 hodín.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo na Mallorcu?

– V hlavnom meste Palma de Mallorca sa nachádza stredoveká katedrála Sa Seu,ktorá je najvýznamnejšia pamiatka nielen Malorky, ale celých Baleárskych ostrovov.

– V tomto meste je aj obľúbená pláž Playa de Palma. Je výborným miestom nielen pre rodiny, ale aj pre ľudí hľadajúcich aktívny oddych a vodné športy. Určite ju ocenia aj rodiny s malými deťmi, lebo je tam veľa pláží s plytkou a čistou vodou.

– Môžete navštíviť aj viacero bočných pláží, ktoré nie sú v centre a vychutnáte si tam väčší kľud.

mallorca fotografia
Foto od Kyle Taylor, Dream It. Do It.

– Najpopulárnejšou prírodnou zaujímavosťou Malorky je Sa Calobra – 14 km dlhá serpentínová cesta, ktorá schádza z výšky takmer tisíc metrov a končí sa v malebnej zátoke, je tiež jednou z najzaujímavejších ciest v Stredomorí.

– Ďalšie miesta, ktoré rozhodne nevynechajte sú: arabský palác – pevnosť Almundaina v Palma de Mallorca, Dračie jaskyne s podzemným jazerom a kláštor Lluc – najvýznamnejšie pútnické miesto Malorky.

Photo by droelfzehn

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre