Spiatočná letenka z Viedne do mesta, kde sa plnia sny – Miami, len za 359€!

281

Kto by nechcel navštíviť tak obľúbenú Floridu a konkrétne Miami? Určite je to snom mnohých z nás a teraz je to o čosi dostupnejšie. Ak ste nad tým rozmýšľali, mali by ste zbystriť pozornosť na aktuálnu ponuku leteniek.

Photo by brn2flyjets

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za 359€! Poletíte z letiska vo Viedni priamo na Miami. Prepravu zabezpečuje francúzska spoločnosť Airfrance.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť v termíne napr. od 6.11. – 12.11.2018. Viac na stránke airfrance.

Batožina:

V cene letenky je zahrnutá jedna príručná batožina s váhou do 10kg a s rozmermi 55x35x23 cm. Zobrať si môžete takisto jednu menšia príručná tašku s rozmermi 40x30x 15 cm a max. do 2kg.

Niečo o Miami:

– Romantické, vzrušujúce, umelecké s krásnymi plážami, Miami je jednoducho miesto, kde sa sny stávajú skutočnosťou.

– Sú tu najlepšie kluby sveta, nekonečná zábava, ale nájdete tu aj oddych. Ľudia sem chodia zažiť takú malú Latinskú Ameriku.

– South Beach je miesto, kde si svoje nájde úplne každý. Opálené celebrity a hipsteri natretí opalovacím olejom vysedávajú v kaviarňach po okrajoch chodníkov, dizajnerské obchody, špičkové lounge-bary a naznámejšie kluby sveta otvorené do východu slnka.

miami beach fotografia
Foto od romanboed

– Medzi miesta, ktoré nemôžeš vynechať patrí aj Nikki Beach, club SET a čo sa týka reštaurácií – Joe’s Stone Crab, kde si môžeš vychutnať legendárny limetkový koláč.

– Calle Ocho (8. ulica) je miesto, kde začalo prúdiť množstvo Kubáncov po tom, ako Fidel Castro prišiel k moci v roku 1959. Nájdeš tam repliky reštaurácií a obchodov, ktoré vyzerajú presne tak, ako na Kube.

– Ak chcete vyraziť na výlety – odporúča sa precestovať nielen južnú Floridu – močariská Everglades, južný cíp Key West, Ft. Lauderdale, West Palm Beach a magické mestečko zábavných parkov Orlando, ale aj nádherné západné mestá ako Ft. Myers, Naples, St. Petersburg a Tampa.

Photo by Patrice_Audet

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre