Spiatočné letenky do dánskej Kodane len za 53€!

279

V Dánsku žijú najšťastnejší ľudia na svete. A niet divu. Okrem toho, že je to krásna krajina, ponúkne vám toho oveľa viac. Ak sa tam chystáte, teraz máte výbornú možnosť.

kodan fotografia
Foto od heiwa4126

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky za cenu iba 53€! Poletíte spoločnosťou Ryanair. Dostaviť sa však musíte do Budapešti a odtiaľ odletíte na letovisko do Kodane.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť v termíne napr. od 19.9. – 23.9.2018. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo vidieť v Kodani:

– Pre svoju ostrovnú polohu sa zvykne označovať ako „Benátky severu“. Turisti by rozhodne mali zavítať do najstaršieho zábavného parku na svete – Bakkenu.

– Jednou z najnavštevovanejších častí je Christiania – kontroverzná štvrť s neslávnou povesťou. Napriek tomu priťahuje aj vďaka výstrednej a originálnej architektúre.

– A nezabúdajte, že byť v Kodani a nevidieť sochu Malej morskej panny je ako byť v Paríži a nepozrieť si Eiffelovku.

– Ak sa chystáte do Dánska s rodinou, pre deti bude nezabudnuteľným zážitkom Legoland v Billunde, ktorý ponúka množstvo atrakcií aj pre dospelých.

– Nádherné parky, pláže, ostrovy, taktiež sú tam príjemní a pohostinní ľudia – to všetko robí z Dánska jednu z najunikátnejších krajín na svete.

kodan dansko fotografia
Foto od Ayolt de Roos

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre