Spiatočné letenky do lotyšskej Rigy kúpite teraz vďaka Ryanairu len za skvelých 28€!

248

Pobaltské krajiny majú niečo do seba a výnimkou nie je ani Lotyšsko, práve naopak. Ak ste si mysleli, že táto krajina nemá čo ponúknuť, pretože nepatrí na zozname cestovateľov medzi tie top destinácie, tak ste sa mýlili. Skúste tam zavítať a uvidíte, že sa oplatí.

riga fotografia
Foto od 680451

Práve teraz máte možnosť zaobstarať si spiatočné letenky z Prahy do Rigy len za cenu 28€, pričom poletíte s leteckou spoločnosťou Ryanair. Ak máte vážny záujem, zaobstarajte si ich čím skôr, pretože sa zrejme budú rýchlo míňať.

Termín:

Táto cena je dostupná v novembrovom termíne, a to od 21.11. – 26.11.2019. Viac na stránke ryanair.

Bez názvu 22

Batožina:

V cene letenky je iba menšia príručná batožina s rozmermi maximálne 40x25x20cm. V prípade, že si priplatíte 20€, tak si budete môcť zobrať aj batožinu s rozmermi 50x40x20cm.

A čo v Rige?

– Historické centrum mesta je zapísané v zozname UNESCO. Už len samotná prechádzka po tomto mieste určite stojí za to.

– Najete sa tam za veľmi dobré ceny, podobné ako aj na Slovensku. Či už chcete ochutnať miestnu kuchyňu, stačí vám fast food ako McDonald’s, alebo nejaká pizzéria, tak nemusíte sa báť, pretože tam všetko nájdete.

– Keď už tam budete, tak určite zavítajte aj na central market – je to obrovská tržnica nachádzajúca sa v samotnom centre.

– Možno povedať, že Riga je mestom kultúry, univerzít a taktiež turizmu. Nájdete tam toľko pamiatok, že sa jeden aj viac dní určite nudiť nebudete. Určite zavítajte do kostola sv. Petra, pozrite si Vermaneský Park, Pomník slobody, Lotyšské etnografické múzeum pod holým nebom.

riga fotografia
Foto od Mika Stetsovski

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si pre istotu výhodné ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.