Spiatočné letenky na Filipíny v top sezóne za cenu iba 419€!

467

Chceš zažiť exotiku, biele pláže a úžasných ľudí? Možno sa to hovorí o každej druhej krajine v juhovýchodnej Ázii. No ten kto nebol na Filipínach, nepochopí, akí milí miestni ľudia na ostrovoch žijú.

filipiny fotografia
Photo by rmac8oppo

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky na Filipíny za cenu iba 419€! Odletíte z letiska v Budapešti, vrátite sa však na letisko vo Viedni.

Termín:

Za túto cenu sú dostupné letenky v termínoch od októbra 2018 až do apríla 2019. Viac na stránke pelikan.sk.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať aj podpalubnú batožinu do 23 kg, ktorá je bez príplatku, čiže zahrnutá v cene letenky.

Nejaké tipy, čo a ako na Filipínach:

– Necestujte s cestovkou. Viac si totiž užiješ, ak si zaobstaráš letenky sám. Prenajmeš skúter a prejazdíš si ostrovy sám či s partnerom. A čo viac, Filipínci radi komunikujú s cudzincami, angličtina tam nie je problém.

Ostrov Coron, Palawan – je to jedno z najkrajších miest, ktoré sa oplatí vidieť. Tyrkysové lagúny môžeš objavovať na kajaku, je to fantastické miesto na potápanie, vidíte aj lodné vraky z 2. svetovej vojny.

filipiny fotografia
Photo by banyanman

– Tibiao takmer nie je na mape, no dá sa tam vyskúšať veľa vecí, napr. treking džungľou k vodopádom, kúpeľ v obrovskom kotli plnom byliniek, noc v stane pod niekoľko storočným mangovníkom, po túre si dopriať masáž, alebo vidieť autentické Filipíny na vidieku a v prírode.

– Ostrov Bantayan – biele pláže, môžete si urobiť jednodňové výlety na susedné ostrovy alebo malé rybárske dedinky ako Hilantaagan. Nevynechaj ani návštevu jaskyne Ogtong, kde sa dá vykúpať v malom jazierku.

– Sagada – truhly zavesené na skalách. Kto si trúfa, môže navštíviť pohrebnú jaskyňu Lumiang alebo Sumaguing. Všetko sa to dá absolvovať so sprievodcom, ktorého vám ponúknu v guest housoch, alebo aj v Banaue.

filipiny fotografia
Photo by jahcordova

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre