Spiatočné letenky na grécky ostrov Lesbos teraz za 60€!

245

Zaleťte si na tento krásny ostrov za veľmi prístupné letenky. Lesbos je tretím najväčším ostrovom v Grécku. Okúste tamojšie nádherné pláže, ktoré sú „nekonečne“ dlhé.

lesbos fotografia
Foto od ronsaunders47

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku za cenu iba 60€. Poletíte z letoviska vo Viedni na letovisko Mytilene. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Eurowings.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť v termíne od 22.9. – 29.9.2018. Viac na stránke eurowings.

Batožina:

V cene tejto letenky je zahrnutá aj príručná batožina s hmotnosťou do 8 kg. Ak si chcete zobrať batožinu do 23 kg, priplatíte si 16€.

Prečo Lesbos?

– 370 km dlhé pobrežie ostrova ponúka rôzne pláže s bohatými službami a športovými aktivitami. Platená pláž je len pri hlavnom meste. Mnoho z týchto pláži bolo ocenených Modrou vlajkou. K najkrajším patria napr. Agios Isodoros, Kagia, Mytilene, Kamopos alebo Skala Kalloni.

– Zaujímavý je tzv. Geopark, ktorý je zapísaný do zoznamu UNESCO. Ide o milióny rokov staré skameneliny stromov v západnej časti ostrova.

lesbos geopark fotografia
Foto od wehunts

– Ak vás láka história, nevynechajte Mytilénsku pevnosť v hlavnom meste alebo mestečko Molyvos so stredovekou históriou a kamennými domčekmi.

– Ďalšou zaujímavosťou sú horúce pramene po celom ostrove ako napr. Loutropoleos, kláštor Panagia Glykofilousa postavený na skale nad mestom Petra či pozostatky rímskeho akvaduktu Kamares v mestečku Moria.

lesbos fotografia
Foto od ronsaunders47

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre