Spiatočné letenky na Sicíliu teraz len za 31€!

276

Ak chcete navštíviť tento taliansky ostrov, teraz sú k dispozícii výhodné last minute letenky. Výhodou tohto ostrova je, že sa nachádza na juhu a prevláda tam teplé počasie aj v máji.

sicilia fotografia
Photo by nicolagiordano

Teraz máte výbornú šancu zakúpiť si spiatočné letenky len za 31€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 5.5. – 17.5.2018. Viac termínov na stránke wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

Prečo ísť na Sicíliu?

– Mesto Palermo má za sebou dlhú a významnú históriu. Sú tam krásne záhrady a architektúra.

– K najlepším atrakciám patrí podzemné bludisko Catacombe dei Cappuccini, ktoré sa nachádza pod kapucínskym kláštorom. Môžete tam vidieť niektoré z mumifikovaných pozostatkov.

– Neďaleko Palerma sa nachádza malé mestečko Monreale, ktoré je postavené na kopci a ponúka krásny výhľad. Je obklopené olivovníkmi, pomarančovníkmi a mandľovníkmi.

– Určite ochutnajte vynikajúcu pizzu, ktorú vám pripravia takmer v každej reštaurácii. Nezabudnite ani na víno, ktoré je takisto lahôdkou.

– Ak chcete stráviť deň na tichej piesočnej pláži, choďte na Cala Mosche. Nájdete ju v prírodnej rezervácii Vendicari a je prístupná iba pešo, asi 15 minútovým chodníkom.

sicilia fotografia
Photo by TooMuchCoffeeMan

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre