Lacné letenky z Bratislavy do Moskvy si môžete zaobstarať len za 70€!

247

Moskvu vám ponúkame vôbec po prvýkrát. Toto ruské hlavné mesto ponúka toho veľmi veľa a budete mať problém vybrať si, kde skôr zamieriť. Využite túto jedinečnú ponuku.

moscow fotografia
Foto od opsa

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Moskvy len za cenu 70€! Poletíte spoločnosťou Pobeda. Dlho však s letenkami neváhajte, pretože tie najlepšie sa míňajú rýchlo.

Termín:

Za túto cenu odletíte na predĺžený víkend, a to od 5.4. – 8.4.2019. Viac na stránke pobeda.

Batožina:

Bezplatne si so sebou môžete zobrať na palubu malú cestovnú batožinu, kabelku, tašku na notebook či obal na fotoaparát. 10 kg batožina vás výjde na cca 13€ jednosmerne a za 20 kg batožinu zaplatíte cca 20€ jednosmerne.

Prečo práve Moskva?

– Jedinečným miestom je Červené námestie, kde môžete obdivovať Kremlin a ten patrí medzi najnavštevovanejšie ruské atrakcie.

– Odskočte si aj do Mauzóleum Lenina, ktoré je veľmi zaujímavým miestom a budete mať z toho zážitok.

– Čo by to bola za návšteva Moskvy, keby ste vynechali Chrám Vasila Blaženého – ide o rozprávkový chrám s farebnými kupolami a je symbolom ruskej architektúry.

moscow fotografia
Foto od 3dman_eu

– Starý Arbat je jednou z najstarších ulíc mesta, ktorá je ako také verejné javisko umelcov. V pešej zóne Arbatu uvidíte eleganciu staroruskej architektúry a hravosť umenia.

– Odvezte sa aj jedinečným ruským metrom, ktoré je jedno z najväčších a najkrajších na svete.

moscow fotografia
Foto od ruscow

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre