Moskvu vám ponúkame vôbec po prvýkrát. Toto ruské hlavné mesto ponúka toho veľmi veľa a budete mať problém vybrať si, kde skôr zamieriť. Využite túto jedinečnú ponuku.

moscow fotografia
Foto od opsa

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Moskvy len za cenu 70€! Poletíte spoločnosťou Pobeda. Dlho však s letenkami neváhajte, pretože tie najlepšie sa míňajú rýchlo.

Termín:

Za túto cenu odletíte na predĺžený víkend, a to od 5.4. – 8.4.2019. Viac na stránke pobeda.

Batožina:

Bezplatne si so sebou môžete zobrať na palubu malú cestovnú batožinu, kabelku, tašku na notebook či obal na fotoaparát. 10 kg batožina vás výjde na cca 13€ jednosmerne a za 20 kg batožinu zaplatíte cca 20€ jednosmerne.

Prečo práve Moskva?

– Jedinečným miestom je Červené námestie, kde môžete obdivovať Kremlin a ten patrí medzi najnavštevovanejšie ruské atrakcie.

– Odskočte si aj do Mauzóleum Lenina, ktoré je veľmi zaujímavým miestom a budete mať z toho zážitok.

– Čo by to bola za návšteva Moskvy, keby ste vynechali Chrám Vasila Blaženého – ide o rozprávkový chrám s farebnými kupolami a je symbolom ruskej architektúry.

moscow fotografia
Foto od 3dman_eu

– Starý Arbat je jednou z najstarších ulíc mesta, ktorá je ako také verejné javisko umelcov. V pešej zóne Arbatu uvidíte eleganciu staroruskej architektúry a hravosť umenia.

– Odvezte sa aj jedinečným ruským metrom, ktoré je jedno z najväčších a najkrajších na svete.

moscow fotografia
Foto od ruscow

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť