Spiatočné letenky z Viedne na Maltu len za cenu 40€!

332

Malta je známy a jeden z najkrajších ostrovov v Stredozemnom mori. Častokrát je označovaná aj ako klenot tohto mora a prezývajú ju krajina medu.

malta fotografia
Photo by Mariamichelle

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky na Maltu len za cenu 40€! Poletíte však z Viedne. Táto cena je dostupná pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zaobstarať za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu je dostupný septembrový termín, a to od 15.9. – 27.9.2018. Viac na wizzair.

Batožina:

V tejto cene si do lietadla môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Zaujímavosti o Malte:

– Má bohatú a pestrú históriu. Pamiatky rozmiestnené po krajine pripomínajú rôzne obdobia od neolitu až po druhú svetovú vojnu. Medzi najstaršie pamiatky patria chrámy Hagar Quim a Mnajdra.

– Krásne výhľady – typické je skalnaté pobrežie, ktoré obklopujú krásne piesočné pláže a lagúny. Pláže takisto patria medzi vôbec najkrajšie. A tá, ktorú by ste nemali vynechať je pláž Golden bay.

– Bohatý podmorský svet, bohatá ponuka vodných športov. Medzi najobľúbenejšie patrí čoraz viac potápanie. Natrafíte tam aj na tajomné potopené vraky lodí.

malta fotografia
Photo by 1588877

– Stredoveké mesto Mdina – ponúkne vám rozprávkový svet, v ktorom sa akoby zastavil čas. Je postavené na kopci a je plné pieskovcových palácov. Určite si pozrite aj niektorý z tamojších palácov.

– Modrá lagúna, Comino vám ponúka fascinujúcu scenériu ostrova Comino. Krásna tyrkysová voda je neobyčajne pokojná a obklopená skalnatým svahom. Rozsiahle plytké dno je ideálne aj pre deti.

– Určite nevynechajte ani hlavné mesto Valletta, ktoré je známe svojou eleganciou rytierského mesta.

malta fotografia
Foto od Giuseppe Milo (www.pixael.com)

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre