Vianočný zázrak: Po prvý raz za 47 rokov sa adoptoval celý útulok!

8009

Veríte vo vianočné zázraky? Ak nie, dnes vás presvedčíme, že sa dejú! Prinášame vám totiž príbeh o útulku, kde boli všetky zvieratá adoptované.

 

Ešte pre dvoma týždňami mala Spoločnosť pre prevenciu krutosti na zvieratách (SPCA) v Pensylvánii sotva voľné koterce pre psy. Po prvý raz za takmer 50 rokov sa však podarilo adoptovať všetky psy a momentálne v ňom nie je ani jeden štvornohý obyvateľ, okrem nedávno zatúlanej mačky. Všetky sú totiž zaneprázdnené trávením sviatkov v nových rodinách.

 

Zamestnanci sú priam nadšení, pretože takýto zázrak sa stal prvýkrát za 47 rokov. Veľmi tvrdo pracovali, aby sa postarali o zvieratá a našli im dobrý domov. Tento rok bolo adoptovaných 598 zvierat a ďalších 125 zatúlaných štvornohých priateľov spojili s ich majiteľmi.

Najbližšie dni sa chystajú sťahovať zvieratá z iných útulkov v Pensylvánii a budú pokračovať vo svojej misii. Momentálne sa všetci tešia z tohto úspechu a čerpajú z neho energiu do nasledujúceho obdobia.

 

Podľa štatistík sa do amerických útulkov dostane ročne približne 6,3 miliónov domácich zvierat. Zhruba polovicu z toho tvoria psy a druhú mačky. Berme si preto všetci príklad z tohto vianočného zázraku a pomáhajme tým, ktorí to potrebujú.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.