Tak takúto párty by chcel zažiť azda každý. Letecké zábery vám priblížia, ako to vyzerá na plážach v USA počas leta. Ľudia tam totiž chodia na párty na lodiach, ktoré sú často navzájom zviazané, aby tak podporili socializáciu.

Jedna takáto akcia bola zachytená na hranici Arizony a Kalifornie koncom augusta a ukazuje obrovské množstvo ľudí, ktorí sa takýmto zaujímavým spôsobom bavia. Prvá párty v Michigane sa tam odohrala prvýkrát v roku 2015 v deň vyhlásenia nezávislosti a spôsobila veľký rozruch. Vtedy sa jej zúčastnilo až 10 000 ľudí a nezaobišlo sa to ani bez 62 lekárskych zákrokov a došlo aj k 166 zatknutiam.

Táto udalosť je však odvtedy pod prísnou kontrolou. Tieto párty sa uskutočňujú vo viacerých amerických mestách. Odporúča sa navštíviť najmä pláž v Holiday Isle na pobreží Islamorady. A takisto je obľúbeným miestom aj slnečné Miami. 

Nie všetci však majú loď, no aj pre tých existuje riešenie. Existuje veľa spoločností, ktoré ponúkajú ohľadom tohto služby a loď vám na párty zapožičajú. Určite je to obrovský zážitok a ak ste niekde v týchto častiach sveta, choďte sa tam pozrieť.

Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube

Zdroj

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť