Táto fenka má dve uši na jednej strane, no jedno vyzerá, akoby to bola druhá papuľa

733

Z útulku si vzali psa, ktorý má dve uši na pravej strane, no pri bližšom pohľade zistíte, že jedno z toho nie je tak celkom ucho. Ide konkrétne o fenku, ktorá dostala meno Toad. Fenka má 6 rokov a keď ju do útulku priviezli, celý personál bol jej vzhľadom šokovaný.

Toad bola navyše veľmi agresívna. Pracovníci sa však vyjadrili, že akonáhle sa dostala do očného kontaktu s ošetrovateľmi, okamžite sa uvoľnila a bola pokojná. Terajší majiteľ fenky ju vtedy vzal do svojej kancelárie a okamžite sa uložila v jeho lone. „Vtedy som si povedal, že si ju adoptujem a odvtedy sme spriaznené duše,“ povedal šťastný majiteľ.

Následne sa rozhodol, že spolu so známymi založia novú organizáciu s názvom Mutt Misfits, ktorá sa venuje pomoci zvieratám so špeciálnymi potrebami, taktiež chorým, zraneným a zvieratkám s deformovaným vzhľadom. Organizáciu založili po inšpirovaní sa daným útulkom, ktorému sa podarilo zachrániť už viac ako 200 psíkov.

Prejdime však k nezvyčajnému vzhľadu fenky. Zdá sa, že má dve papule, no v skutočnosti ide o dve uši na jednej strane. Zvláštne je tiež to, že v jedno sa nachádzajú zuby, čo je skutočne raritný zjav. „O tejto deformácii sme počuli už dosť veľa. Väčšina verí, že v maternici zrejme mala svoje dvojča, ktoré sa však na svet nedostalo. Je zdravá a šťastná, jej život je kvalitný, hoci nebude žiť tak dlho, ako zdravé psy,“ povedal majiteľ.

Nuž a pozrite sa, ako táto fenka vyzerá:

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre