Telo má na 85% pokryté tetovaniami, za čo si vyslúžil množstvo negatívnych komentárov. Pozrite sa, ako dnes vyzerá

5430

Hoci sa ako spoločnosť snažíme presadiť myšlienku, že sebavyjadrenie je dôležité a malo by byť akceptované v akejkoľvek bezpečnej forme, stále sa nájdu ľudia, ktorí to nerešpektujú. Dôkazom je aj prípad 51-ročného Richarda Huffa, ktorý má dnes viac ako 240 tetovaní, vďaka čomu si vyslúžil urážlivé komentáre. Ľudia na internete ho nazývajú zlým otcom a monštrom, pretože má telo pokryté tetovaniami.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marita Huff (@camarenahuffcx)

Sám seba nazýva závislým od atramentu a nedávno otvoril tému negatívnych reakcií. Spolu s manželkou Maritou majú sedem detí, pričom tvrdia, že sa nijako nelíšia od iných rodín. Napriek tomu sa im pre Richardov vzhľad dostáva množstvo negatívnych komentárov. Ľudia na internete sa mu posmievajú, hoci ho vôbec nepoznajú.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marita Huff (@camarenahuffcx)

Prvé tetovanie si nechal spraviť, keď mal 17 rokov. Okamžite sa z toho stala závislosť a od nôh postupoval tetovaniami vyššie. Dnes má pokrytých približne 85% pokožky. Uviedol, že do štyroch rokov chce mať pokryté celé telo. Nevie, či za to môže bolesť alebo fakt, že má na sebe umelecké dielo, no tetovanie ho priam fascinuje.

bf5a9451de99f7c9c33503dabc.jpg
Zdroj: truly/YouTube

Napriek tomu sa s ním nesie množstvo negatív. Deti v škole sa ho báli a inak tomu nebolo ani v prípade jeho manželky. Tá uviedla, že ho zo začiatku súdila na základe vzhľadu, po čase však zistila, aký v skutočnosti je.

d1a3ec5bdeb67cadec45038044.jpg
Zdroj: truly/YouTube

Richard však nikdy nedovolil, aby ho negatívne komentáre ovplyvnili. Považuje sa za dobrého otca, ktorý sa pravidelne zúčastňuje rodičovských združení a školských akcií. Mnoho ľudí sa však stavia na jeho stranu a tvrdia, že tetovanie nijako neovplyvňuje povahu človeka. Richard hovorí, že ak niekto dokáže takto nepekne komentovať vzhľad druhých, asi niečo nie je v poriadku s ním samým. On a jeho rodina sú šťastní a to je to jediné, na čom mu v skutočnosti záleží.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.