Tip na august: spiatočné letenky z Bratislavy na Maltu teraz len za 72€!

238

Malta je obľúbená dovolenková destinácia a ak by ste ju chceli navštíviť, teraz máte jedinečnú šancu. Veď zaletieť si za takúto cenu sa nedá každý deň.

malta fotografia
Photo by kirkandmimi

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 72€! Poletíte z Bratislavy priamo na Maltu. Prepravu zabezpečuje írska spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný napr. dvojtýždňový pobyt, a to od 12.9. – 26.9.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo na Maltu?

– Hlavné mesto Valletta je typická eleganciou rytierskeho mesta. Kamenná architektúra odzrkadľujú šľachtické postavenie rytierov a je ohraničená dvomi prístavmi. Nezabudnite zájsť aj do Katedrály sv. Jána či Paláca veľmajstrov.

– Stredoveké mesto Mdina – ponúkne vám rozprávkový svet, v ktorom sa akoby zastavil čas. Je postavené na kopci a je plné pieskovcových palácov. Určite si pozrite aj niektorý z tamojších palácov.

malta fotografia
Foto od foxypar4

– Modrá lagúna, Comino vám ponúka fascinujúcu scenériu ostrova Comino. Krásna tyrkysová voda je neobyčajne pokojná a obklopená skalnatým svahom. Rozsiahle plytké dno je ideálne aj pre deti.

– Výhľad z Dingli Cliffs, ktorý je najvyšším bodom ostrova a nachádza sa neďaleko dedinky Wied iz-Zurrieq. Lokalita je dosť odľahlá a tichá. Krásny panoramatický výhľad však stojí za takýto turistický výlet.

malta fotografia
Photo by Free-Photos

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre