TIP na jar: v polke apríla ponuka spiatočnej letenky z Viedne na Kanárske ostrovy iba za 124€!

447

Kanárske ostrovy sú vďaka tamojšej teplej klíme a teplotám neklesajúcim pod 18°C ideálnou dovolenkovou destináciou počas celého roka. Práve kvôli tomuto dostali prezývku „Ostrovy večnej jari“.

Photo by Hans

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky na Kanárske ostrovy a presnejšie na ostrov Tenerife iba za 124€! Poletíte z Viedne leteckou spoločnosťou Austrian Airlines, naspäť s nemeckou spoločnosťou Eurowings.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 14.4 – 4.5.2018. Viac na stránke lturfly.

Batožina:

V cene je zahrnutá aj batožina, ktorá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Hmotnosť batožiny je ale stanovená na maximálne 23kg.

Zopár dôvodov prečo ísť na Tenerife:

– Práve v apríli a máji je najvhodnejšie navštíviť tieto ostrovy kvôli teplotám, ktoré sú v týchto mesiacoch najideálnejšie.

– Rozmanitosť ostrova – uvidíte pieskové duny a púšť, vysoké pohoria, sopky a krátery, subtropické lesy a plantáže na jednom mieste. Nádherná a neporušená príroda, krásne piesočnaté a vulkanické pláže, na ktorých sa nemusíte tlačiť.

tenerife fotografia
Photo by hjrivas

– Tenerife je ako stvorené pre mladých. Nájdete tam obchody, reštaurácie, nákupné centrá a diskotéky, kde budete tancovať a baviť sa do skorého rána.

– V prípade, že si chcete urobiť výlet, môžete napr. medzi ostrovmi Tenerife a Gran Canaria je možné preletieť cez binter Canarias, ktorý stojí jednosmerne okolo 35 eur.

– Na Tenerife dokážete nájsť aj lacné ubytovanie. Je tam hotelov ako maku. Väčšinu z nich tvoria apartmány s vlastnou kuchyňou, terasou a pekným bazénom. No môžete sa ubytovať aj v klasickej hotelovej izbe.

– Odporúčame požičať si vlastné auto, ktoré vás nevyjde draho, cesty sú tam veľmi dobré a s parkovaním takisto nebudete mať problém. Alebo môžete použiť taxíky, ktoré sú oveľa lacnejšie ako u nás a niekedy dokonca lacnejšie aj ako tamojšie autobusy.

Photo by Lgon

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre