TIP na júl: ponuka spiatočnej letenky na Sardíniu len za 64€!

505

Tento nádherný ostrov je snom mnohých ľudí. Druhý najväčší ostrov v Stredozemnom mori vám ponúka výborne stravené dovolenkové dni. Nájdete tam zábavu, oddych a mnoho zaujímavých miest.

sardinia fotografia
Foto od //Karri

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky len za 64€! Poletíte spoločnosťou Ryanair. Je v tom ale malý háčik a to, že sa musíte dostaviť na letisko do Krakowa a odtiaľ odletíte do letoviska Cagliari.

Termín:

Táto veľmi výhodná cena spiatočných leteniek je dostupná na termín od 15.7. – 1.8.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo na Sardínii?

– Ponúka vám pokojný relax a nádherné pláže, ktoré patria medzi top a tie najkrajšie v celej Európe.

– Ostrov je tak rôznorodý, že je vhodný aj na rodinné dovolenky s deťmi, pre aktívnych cestovateľov aj pre tých, ktorí hľadajú iba oddych.

– Medzi najlepšie časte ostrova patrí pobrežie Costa Smeralda, ktoré už na prvý pohľad svojou čistotou pláží a priezračným morom je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným miestom.

– Práve v júli a auguste je more najteplejšie a teplota sa šplhá k 27 stupňom Celzia.

sardinia fotografia
Foto od Tommie Hansen

– Najdlhšou plážou ostrova je Spiaggia di Poetto, ktorá má dĺžku až 10 kilometrov a je pri meste Cagliari na juhu. V tejto časti ostrova sa nachádza aj Capo Carbonara s menšími plážami, ukrytými v zátokách. A nájdete tam mnoho ďalších pláži.

– Alghero bolo v minulosti ovplyvnené katalánskou kultúrou, ktorá zanechala svoje stopy najmä v miestnej kuchyni. Majú tam výborne najmä čerstvé morské plody.

– Uvidíte tam aj historické stavby, ako katedrálu Cattedrale di Santa Maria zo 16. storočia a ďalšie. A pre tých aktívnejších, je možnosť vyskúšať lezenie po ferátovej trase Via Ferrata del Cabirol.

sardinia fotografia
Foto od berlinrider

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Photo by Curriculum
Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre