TIP na jún: Mallorca za cenu spiatočných leteniek iba za 37€!

588

Je to jeden z najkrajších ostrov, aké poznáme. A ak chcete vyraziť v lete niekde ku krásnemu moru, teraz máte jedinečnú šancu ísť práve na Malorku.

mallorca fotografia
Photo by facundowin

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky za cenu 37€ tam aj späť! Dostaviť sa však musíte na letisko vo Viedni. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 19.6. – 28.6.2018.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo na Malorku:

– V hlavnom meste Palma de Mallorca nájdete stredovekú katedrálu Sa Seu, ktorá je najvýznamnejšia pamiatka nie len na Mallorce, ale na celých Baleárskych ostrovov.

– V tomto meste je aj obľúbená pláž Playa de Palma. Je výborným miestom pre rodiny, ale aj pre ľudí hľadajúcich aktívny oddych a vodné športy. Určite ju ocenia aj rodiny s malými deťmi, lebo je tam veľa pláží s plytkou a čistou vodou.

– Mallorca vám ponúka hory, idylické dedinské prostredie, jaskyne aj krásne pláže.

mallorca fotografia
Foto od Kyle Taylor, Dream It. Do It.

– Najpopulárnejšou prírodnou zaujímavosťou Malorky je Sa Calobra – 14 km dlhá serpentínová cesta, ktorá schádza z výšky takmer tisíc metrov a končí sa v malebnej zátoke, je tiež jednou z najzaujímavejších ciest v Stredomorí.

– Ďalšie miesta, ktoré rozhodne nevynechajte sú: Arabský palác – pevnosť Almundaina v Palma de Mallorca, Dračie jaskyne s podzemným jazerom alebo kláštor Lluc, ktorý je najvýznamnejším pútnickým miesto Malorky.

mallorca fotografia
Photo by Medienservice

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre