Tip na jún: spiatočné letenky do Malagy len za 58€!

301

Toto španielske mesto patrí medzi najkrajšie a najvýznamnejšie v tejto krajine. Jeho historická časť s rušným prístavom bola vyhlásená za miesto kultúrneho významu, a to najmä pre historickú a umeleckú hodnotu.

Photo by Pexels

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za 58€! Poletíte spoločnosťou Ryanair z letiska vo Viedni do Malagy. Viac termínov na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu leteniek môžete odletieť v termíne od 6.6. – 9.6.2018.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo vidieť v Malage?

– V Malage sa zachovali historické pamiatky, ktoré približujú arabskú minulosť. Napr. pevnosť Alcazaba bola postavená v maurskom štýle.

– Na vyššom kopci sa nachádza pevnosť Castillo de Gibralfaro. Výstup do pevnosti vyžaduje turistiku, no už v polovici kopca si môžete vychutnať vyhliadku s krásnym výhľadom na mesto.

– K hlavným atrakciám Malagy patrí Picassove múzeum v Palacio de Buenavista, kde nájdete svetoznámu zbierku jeho obrazov.

– V meste môžete vidieť aj jednu z najkrajších botanických záhrad v Európe, La Concepcion.

malaga fotografia
Photo by xavidiazg

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

malaga fotografia
Foto od M. Bertulat

Viac tipov pred návštevou Malagy:

V prípade, že sa chystáte navštíviť tento dovolenkový raj v Španielsku, určite vám pomôže náš sprievodca. Nájdete tam od tipov kde a ako sa ubytovať, akú dopravu využiť alebo čo rozhodne vidieť až po to, čo ochutnať. Toto všetko a ešte viac nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre