TIP na leto: spiatočné letenky ne Ibizu počas júla a augusta len za 59€!

269

Jedzte a pite, smejte sa, milujte sa, zabávajte sa a buďte šťastní! Toto je moto nádherného ostrova, ktorý sa nachádza v Stredozemnom mori. Ak chcete robiť to, čo sa vám zažiada a nechcete, aby na vás ukazovali prstom – toto je to správne miesto!

Photo by mcool

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky len za 59€! Poletíte spoločnosťou Ryanair z letiska vo Viedni. Viac termínov a letov na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 5.7. – 12.7.2018. Na výber je ale viac termínov. Let trvá okolo dvoch a pol hodín.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo na Ibize?

– Nájdete tu vychýrené pláže ako Platja d´en Bossa, ktorá patrí na zoznam najčistejších európskych pláží, pre mladých megadiskotéky ako Pacha, El Divino či Privilege alebo umeleckú bohému, bary, kaviarne, reštaurácie a hotely na top úrovni.

– V dedinke San Joan máte počas leta šancu zažiť nefalšované folklórne slávnosti, no v prvom rade tiež horúci španielsky temperament, ktorý robí Ibizu Ibizou.

ibiza fotografia
Photo by strecosa

– Stredoveká pevnosť Dalt Vila sa nachádza v hlavnom meste a je zapísaná v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, nejde však o žiaden skanzen, je to ešte stále obývaná štvrť.

– Na Ibize zažijete také bujarú zábavu a diskotéky, ako asi nikde inde. Tisíce mladých ľudí každoročne navštevujú tento ostrov najmä kvôli vychýrenému nočnému životu a prvotriednych diskoték.

– Nádherná príroda všade tam, kde sa pozriete.

ibiza fotografia
Photo by TimHill

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre