Tip na september: Čierna Hora za cenu spiatočných leteniek len 32€!

546

Okúste aj túto južnejšiu krajinu, kde si určite nájde každý to svoje. Čierna Hora sa zaraďuje medzi najslnečnejšie krajiny na starom kontinente a turistov láka čistým Jadranským morom.

podgorica fotografia
Foto od Fearless Fred

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do Podgorice len za 32€! Poletíte však z letiska v Budapešti. Táto cena je dostupná pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete kúpiť za 30€/rok.

 

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť v termíne napr. od 13.9. – 20.9.2018. Viac na wizzair.

Batožina:

Bez priplácania si môžete so sebou zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10 kg.

A čo v Čiernej Hore?

– V tejto krajine si v letnom období užijete teploty až okolo 35 °C, avšak vďaka tamojšej stredozemnej klíme a jedinečnému závanu Jadranu budú znesiteľnejšie.

– Uvidíte tiež jedinečné vápencové pohoria, skryté romantické jazerá a zálivy. A pre gurmánov, čiernohorské pokrmy a nápoje takisto nevynechajte.

– Kultúrne a historické pamiatky Čiernej Hory sú početné, takže núdzu o históriu mať nebudete. Pestré kamenné mestečká, športové či rôzne zábavné atrakcie potešia určite aj deti alebo tínedžerov.

montenegro fotografia
Photo by yakovlevmax0

– Na kúpanie, plachtenie a ostatné vodné športy tu budete mať dostatok príležitostí. Pláže, ktoré sú vhodné na kúpanie predstavujú 73 km a z nich je 33 km piesočných.

– Krajina má turisticky mimoriadne atraktívne aj svoje vnútrozemie, ktoré oceňujú skôr aktívnejšie typy turistov, cykloturisti či motorkári.

montenegro fotografia
Photo by hungar0c3l

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre