Tip: spiatočné letenky z Bratislavy do Kyjeva teraz za 37€!

296

Mesto Kyjev je považované za jedno z najkrajších na svete. A ak ho chcete vidieť naživo a vychutnať si všetko čo ponúka, teraz máte výbornú možnosť zaobstarať si výhodné letenky.

Photo by Katatonia

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za 37€! Poletíte spoločnosťou Ryanair priamo z Bratislavy na letisko Kiev-Boryspil. Viac termínov a letov na stránke Ryanair.

Termín:

Za takúto cenu je dostupných viac termínov, napr. od 10.12. – 16.12.2018. Let trvá okolo dvoch hodín.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo nevynechať v Kyjeve:

– Kyjevsko-pečerská lavra je historický kláštor a jednou z najpopulárnejších historických pamiatok v krajine. Ročne ju navštívia milióny turistov a pútnikov. Nájdete tam tiež sieť podzemných chodieb a jaskýň.

– Vyberte sa do parku Mariyinsky či Khreshchatyj, ktoré ležia neďaleko majestátnej rieky Dneper. Nájdete v nich mnoho architektonických počinov, ako napríklad Palác Mariyinsky, úžasnú budovu kyjevského Akademického bábkového divadla či Most zamilovaných.

kiev park mariyinsky fotografia
Foto od Anosmia

– Kyjev ponúka mnoho parkov a záhrad a patrí medzi najzelenšie mestá na svete.

– Sláva ulička – Andrejevský svah, ktorá sa tiahne dole kopcom a v minulosti spájala horný Kyjev s obchodnými dištriktmi Podilu. Ulica je plná historických pamiatok. A to napríklad neprehliadnuteľný barokový kostol sv. Ondreja, dom magického spisovateľa a autora príbehu Majster a Margaréta Michaila Bulgakova, či Hrad Richarda Levie srdce.

– Nezabudnite ochutnať miestnu výbornú kuchyňu a navštívte tradičné trhy.

kiev lavra fotografia
Foto od micurs

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre