TIP: spiatočné letenky z Košíc do Tel Avivu len za 19€!

302

Ak chcete vyraziť do Izraela, mali by ste zbystriť pozornosť. Izrael nepatrí práve k najvyhľadávanejším krajinám pre strávenie dovolenky, no aj táto krajina má čo ponúknuť.

israel tel aviv fotografia
Foto od sören2013

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za 19€! Poletíte z Košíc, priamo do Tel Avivu. Prepravu zabezpečuje spoločnosť wizzair. No táto cena je dostupná len pre členov Discount Clubu. Ak členom nie ste, členské sa dá zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť v termíne napríklad od 16. 5. – 20.5.2018. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

Zaujímavosti o meste Tel Aviv:

– Nespočetné množstvo nádherných pláží, ktoré sú výborne upravené, udržiavané a nájdete tam aj ihriská, open air posilovne, reštaurácie, bary a iné.

– Na jednej strane tisícročné budovy a hneď vedľa výkladná skriňa moderného architektonického umenia. Toto je Tel Aviv.

israel tel aviv fotografia
Foto od sören2013

– Navštívte ulicu Rothschild blv, ktorá je výkladnou skriňou nemeckej modernistickej architektúry, ktorú sem doviezli nemeckí židia, ktorí utiekli pred nacizmom.

– Jaffský prístav je spomínaný už v Biblii a patrí k najstarším známym prístavom na svete. Toto miesto dýcha históriou starou tisícky rokov. Najkrajšia časť Jaffy je na námestí Kdumim, záhrady HaPiska. Odtiaľ je najkrajší výhľad na mesto a nový Tel Aviv.

– Mesto určite uspokojí fanúšikov histórie, ale aj tých, ktorí majú radšej moderné skvosty. Život je tam pulzujúci a určite sa nebudete nudiť.

israel tel aviv fotografia
Photo by djishaked

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre