Týchto 20 krásnych príbehov vám ukáže, že ľudia nezabudli robiť úžasné veci

817

Ľudia nezabudli robiť úžasné veci. Ak už strácate vieru v ľudstvo, tak mali by ste to ešte predsa len prehodnotiť. Vždy sa nájdu úžasní jedinci. A aby ste nezabudli na to, že svet je magické miesto plné zázrakov, tak dnes vám ukážeme niektoré z najzdravších príbehov z celého sveta. Nuž, poďme teda na ne.

Tento chlapček stojí vedľa svojej matky, pričom pani vpravo pustil sadnúť si tam, kde pôvodne sedel on. Keďže jeho matka zaspala, tak on neváhal a použil svoju ruku ako vankúš pre jeho mamu:

1 91

V obchode s oblečením majú takýto obrázok chlapčeka na vozíku, pri ktorom sa zastavil iný zdravotne postihnutý chlapček a pozeral sa na obrázok:

2 89

Tento chlapík nekreslil vyše 30 rokov. Po tomto dlhom čase zobral štetec do rúk opäť a takto to vyzerá:

3 72

Tento muž nikdy nechodil do školy, a tak nevie písať ani čítať. Jeho neter sa však rozhodla, že ho to naučí. Prvé čo napísal boli mená jeho vnukov a vnučiek:

4 67

Toto je Sadio Mane, futbalista, ktorý ročne zarába vyše 10 miliónov dolárov a na zápas prichádza s prasknutým mobilom značky iPhone:

5 65

„Povedal som svojej starkej, že som bisexuál. Urobil som to len pred pár týždňami a ona ma obdarila takýmto svetrom“:

6 61

„To naľavo je moja kresba. To napravo som našiel v izbe môjho malého brata“:

7 50

„Narodila som sa závislá na heroíne. Môjho otca zabili, keď som mala 3 roky a ja som sa snažila zabiť ako 11-ročná a neskôr aj ako 16-ročná. Stále som však nažive a nedávno som ukončila školu s vyznamenaním“:

8 42

Mohamed Mashali bol známy lekár slúžiaci v severnom Egypte. Bol vyznamenaný titulom „Doktor chudobných“ za svoju službu komunite, ktorá trvala viac ako 50 rokov. Robil to úplne zadarmo. Koncom júla však zomrel:

9 35

Psík strážil tohto vtáčika so zranením 4 dni až kým nedokázal sám odletieť:

10 33

Lekári dávali tomuto chlapčekovi 10% šancu na prežitie. Dnes má pol roka a napreduje:

11 28

101-ročný starček usporiadal oslavu pre 100-ročného kamaráta:

12 27

Pracujem s tým istým doktorom, ktorý ma pred 21 rokmi priviedol na svet:

13 25

To isté miesto, tá istá motorka a rovnaká žena na fotografiách len s rozdielom 71 rokov:

14 22

„Nikdy nezabudnem na svojho otca“:

15 19

Muž sa narodil bez ruky, a tak si ju sám vyrobil:

16 13

„Môj brat bol prvý, ktorý získal titul magistra v našej rodine. Otec nedokázal prestať plakať“:

17 10

Sny sa stávajú skutočnosťou:

18 8

Keďže si študentka nedokázala nájsť opatrovateľku pre svoje dieťa, tak učiteľka sa podujala na to, že sa o dieťa postará. Nosila ju tri hodiny na chrbte:

19 6

Nikdy nie je príliš neskoro, nikdy nie ste príliš starí:

20 6

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.