Úchvatná Madeira je teraz dostupná v letných termínoch za cenu spiatočných leteniek 161€!

338

Tento portugalský ostrov je skutočným klenotom a nie nadarmo sa prezýva ostrov večnej jari. Ak ste rozmýšľali nad jeho návštevou, práve teraz máte jedinečnú šancu, ktorú nehodno prepásť.

madeira fotografia
Foto od Norbert Reimer

Zaobstarajte si výhodné spiatočné letenky len za 161€ čím skôr, pretože takáto cena je veľmi lákavá. Poletíte z letiska vo Viedni a prestupíte raz v Lisabone. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Tap Portugal.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 26.8. – 18.9.2019. Viac termínov na tomto odkaze.

Batožina:

V cene letenky je zahrnutá iba príručná batožina, zvyšok je možné si dokúpiť.

Prečo Madeira?

– Na ostrove môžete navštíviť pár múzeí a väčšina z nich je spoplatnená. Ak však chcete mať vstup zadarmo, choďte do múzeá São Lourenço Palace.

Krásnym miestom, ktoré by ste mali okúsiť je určite aj botanická záhrada v dedinke Monte.

– Vyskúšajte si exkurziu po ostrove na jeepe safari a je naozaj jedne kde pôjdete, pretože každý kút niečo zaujímavé ponúka. Musíte mať však aj nejakú tú odvahu, pretože po kľukatých horských cestách je to adrenalín.

– Nájdete tam aj takéto jedinečné bazény s výhľadom na šíre more:

madeira fotografia
Foto od Portuguese_eyes

– Pri hoteloch nenájdete nádherné pláže so zlatistým pieskom a ako vystrihnuté z časopisu, dá sa to však napraviť. Ak si vyrazíte asi 50 km od Madeiry, nájdete tam malý ostrovček Porto Santo s krásnou plážou s prírodným zlatistým pieskom.

– Na Madeire je jedna vychytáva, ktorá vás dostane. A sú to bazény s prírodnou morskou vodou. V takom úchvatnom prírodnom prostredí sa budete cítiť špeciálne.

madeira fotografia
Foto od Norbert Reimer

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre