V júli ponuka spiatočnej letenky do švédskeho Göteborgu len za 31€!

331

Zachcelo sa vám chladnejšieho severu? Švédsko je teraz na dosah. Ak ste rozmýšľali, že sa tam vydáte na dovolenku, momentálne máte jedinečnú šancu kúpiť si výhodné letenky.

 sweden fotografia
Photo by 705847

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za 31€! Poletíte však z letiska v Krakowe priamo Göteborgu. Prepravu zabezpečuje írska spoločnosť Ryanar.

Termín:

Za danú cenu je dostupný iba krátky termín, a to od 3.7. – 5.7.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo vidieť v Göteborgu?

– Na rieke Göta kotvia nielen obchodné lode, ale dokonca aj múzeum. Námorná expozícia Maritiman ponúka až trinásť vojenských lodí a jednu ponorku.

– V Göteborgu majú na vode aj hotel alebo poschodové parkovisko. Ak je vám vody málo, môžete sa vyberať na prehliadku mesta po hladine kanála Paddan.

– V prístave priamo pri budove opery je vyhliadkové koleso. Je o polovicu menšie ako slávne Londýnske oko, ale aj z výšky 60 metrov ponúka nádherný výhľad na celé mesto.

– Milovníkov umenia zaujme námestie Götaplatsen s fontánou s Poseidonom od Carla Millesa. V blízkosti sa nachádza múzeum Göteborgs konstmuseum, ktoré nadchne zbierkou obrazov s neobvyklými námetmi a prekvapí vás súčasným umením.

 sweden fotografia
Foto od nosha

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre