Valentínske spiatočné letenky do rôznych miest 1+1 zadarmo!

500

Využite skvelú ponuku leteniek do miest ako Paríž, Rím, Malaga, Barcelona či Porto a rôznych iných so svojou polovičkou. Ak neviete čo na Valentína, toto je jedna z možností. S touto ponukou prišla po letenkách za cent opäť spoločnosť Travel.

Zaobstarajte si skvelé spiatočné letenky do rôznych európskych miest. Pri rezervácii však nezabudnite zadať zľavový kód, ktorý je označený ako „discount code“ a tým kódom je LEVELLOVE. Jednu letenku si zakúpite a druhú dostanete zadarmo. Tento kód však musíte zadať a letenky si zakúpiť do Valentína!

Všetky letenky nájdete na TOMTO ODKAZE.

Mestá, pre ktoré platí akcia 1+1 zadarmo sú nasledovné:

Batožina:

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 56x45x25 cm a s hmotnosťou maximálne do 10 kg.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre