Video žraloka nadpozemských rozmerov, akého ste predtým nevideli

552
Ľudia na lodi boli po prvý raz svedkami takého obrovského žraloka. Natočili ho na telefón a k videu pridali hudbu z filmu Čeľuste, čo z už aj tak strašidelného záberu spravili doslova hrôzu na videu. Obrovský predátor pokojne preplával popri lodi, no aj to stačilo na to, aby sa pasažierom zvýšil tep o 200 %.
Najfascinujúcejšou časťou videa je, pravdepodobne, vlna, ktorý vytvoril žralok len tým, že sa pomaly premiestnil popri loďke. Nejde v takejto situácii o bežný jav. Niet sa však čo čudovať, pretože nešlo ani o bežného žraloka. Vlna vyzerá, akoby ju vytvorila neviditeľná loď, nie zviera pohybujúce sa pár metrov pod morom.
Pexels/Pixabay
Odhaduje sa, že ide o druh žraloka, ktorý sa živí len planktónom. Takže napriek jeho strašidelnému vzhľadu ide o, pravdepodobne, neškodné zviera. Zdroj
Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre