Video: tieto záhady ľudského tela si nevedia vysvetliť ani tí najlepší lekár. Genetika aj unikátne choroby

494

Ľudská organizmus je stále celkom záhadou. Síce vieme liečiť čo, čo sme v minulosti nedokázali, stále však existuje mnoho unikátnych chorôb, ktoré ostávajú pre lekárov záhadou. A nemusí ísť len o choroby. Svoje v tom zohráva aj unikátna genetika s ktorou sa ľudia narodia. V dnešnom videu vám ukážeme 5 unikátnych záhad ľudského tela. Mnoho z týchto chorôb či genetických predispozícií ľuďom život znepríjemnili. Existujú však aj takí, ktorí svoje genetické dary dokázali pretaviť na niečo iné a benefitovať z toho.  Celé video si môžete prečítať aj ako článok. Ďakujeme, že nás sledujete za každý odber a like na video sme nesmierne vďační.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre