Vyradený motor z Boeingu 757 premenili na obrovský funkčný gril

678

Grilovacia sezóna je v plnom prúde a len málokto si dokáže odoprieť tieto dobroty priamo z ohňa. Dnes vám však ukážeme gril, ktorý je úplne iný, ako nájdete v obchodoch alebo sami vlastníte. Predstavte si, že máte obrovský gril na vlastnom dvore v podobe motora z lietadla. Zamestnanci jednej spoločnosti sa môžu takouto vychytávkou pochváliť.

Tento štýlový a jedinečný gril bol vyrobený v roku 2016 tímom Delta Airlines TechOps a nachádza sa pri tejto spoločnosti v Gruzínsku. Na jeho zostavenie bol využitý vyradený motor Boeingu 757. Ľudia, ktorí pracujú v operačnom riadiacom centre spoločnosti, si tak dokážu spestriť svoje spoločné chvíle a posedenia pri jedle priamo z ohňa.

V Amerike sa však taktiež môžu pochváliť svojou originálnou grilovacou stanicou. Ide o repliku menšieho lietadla, v ktorom je umiestnený gril dlhý až 11 metrov. Za hodinu v ňom dokážu urobiť až 500 hamburgerov. A takto vyzerá:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre