Vyrazte si do krásnej talianskej Florencie len za cenu lacnej letenky 60€ tam aj späť!

331

Florenciu vám ponúkame vôbec po prvýkrát a hneď zo skvelou ponukou! Toto talianske mesto sa považuje za mesto módy a je známe aj svojou skvelou polohou, pretože Rím a Benátky budete mať na dosah.

florence fotografia
Foto od Maatkare

Zaobstarajte si tieto výhodné spiatočné letenky čím skôr, pretože za 60€ tam aj späť sa do Florencie nelieta každý deň! Je v tom iba jeden háčik a to, že odletíte z letiska v Prahe. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Vueling.

Termín:

Za túto cenu je dostupný napr. septembrový termín, a to od a to od 16.9. – 25.9.2019. Viac leteniek nájdete na stránke vueling.

Batožina:

Pri tejto cene si so sebou môžete vziať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Florencia?

– Je to mesto jedinečného kultúrneho a historického významu. Považuje sa za akési epicentrum talianskej renesancie.

– Uvidíte tam neobyčajné budovy, obrovské galérie a kostoly preplnené pokladmi. Vo Florencii panuje jedinečná atmosféra, ktorú si vychutnáte iba tam.

– Na každom kroku narazíte na nejakú reštauráciu či pizzeriu, kde ochutnáte výborné talianske jedlo. Gurmáni si tam jednoducho prídu na svoje.

florence fotografia
Foto od 27707

– Mesto je zaujímavé aj z pohľadu nočného života, pretože práve Florencia sa považuje za jedno najzábavnejších v celom Taliansku. Takže aj milovníci párty si tam jednoznačne prídu na svoje.

– Určite si choďte pozrieť aj extrémne zaujímavé chrámy, paláce či kostoly, a to palác Palazzo Pitti, jednu z najstarších kresťanských stavieb Baptistérium San Giovanni či gotický chrám Basilica di Santa Croce, ale natrafíte tam aj na mnoho iného. Mesto je skutočný skvost.

florence fotografia
Foto od mjsmith01

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre