Florenciu vám ponúkame vôbec po prvýkrát a hneď zo skvelou ponukou! Toto talianske mesto sa považuje za mesto módy a je známe aj svojou skvelou polohou, pretože Rím a Benátky budete mať na dosah.

florence fotografia
Foto od Maatkare

Zaobstarajte si tieto výhodné spiatočné letenky čím skôr, pretože za 60€ tam aj späť sa do Florencie nelieta každý deň! Je v tom iba jeden háčik a to, že odletíte z letiska v Prahe. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Vueling.

Termín:

Za túto cenu je dostupný napr. septembrový termín, a to od a to od 16.9. – 25.9.2019. Viac leteniek nájdete na stránke vueling

Batožina:

Pri tejto cene si so sebou môžete vziať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Florencia?

– Je to mesto jedinečného kultúrneho a historického významu. Považuje sa za akési epicentrum talianskej renesancie.

– Uvidíte tam neobyčajné budovy, obrovské galérie a kostoly preplnené pokladmi. Vo Florencii panuje jedinečná atmosféra, ktorú si vychutnáte iba tam.

– Na každom kroku narazíte na nejakú reštauráciu či pizzeriu, kde ochutnáte výborné talianske jedlo. Gurmáni si tam jednoducho prídu na svoje.

florence fotografia
Foto od 27707

– Mesto je zaujímavé aj z pohľadu nočného života, pretože práve Florencia sa považuje za jedno najzábavnejších v celom Taliansku. Takže aj milovníci párty si tam jednoznačne prídu na svoje.

– Určite si choďte pozrieť aj extrémne zaujímavé chrámy, paláce či kostoly, a to palác Palazzo Pitti, jednu z najstarších kresťanských stavieb Baptistérium San Giovanni či gotický chrám Basilica di Santa Croce, ale natrafíte tam aj na mnoho iného. Mesto je skutočný skvost.

florence fotografia
Foto od mjsmith01

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť