Vyrazte si na víkend do Billundu len za akciovú cenu spiatočných leteniek 20€!

702

Mesto Billund nepatrí práve medzi tie najznámejšie, no mali by ste vedieť, že tamojší obrovský zábavný park Legoland sa určite oplatí vidieť. No nájdete tam aj iné zaujímavé miesta.

billund fotografia
Foto od MPD01605

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne do Billundu len za 20€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Clubu. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 22.3. – 24.3.2019. Viac leteniek na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi maximálne do 55x40x23 cm.

Prečo Dánsko a Billund?

– Nájdete tam jeden z najväčších a najzaujímavejších zábavných parkov s názvom Legoland. Je vhodný nielen pre deti, ale na svoje si tam prídu aj dospelí.

– Ak pôjdete na ten čas, ktorý vám ponúkame, čiže na víkend, určite Legoland nevynechajte. Veľa toho nestihnete a práve toto je najlepšia atrakcia.

billund fotografia
Foto od MPD01605

– Určite si pozrite aj mesto, ktoré je známe farebnými domami. Dánsko je nádherná krajina a to počnúc Billundom.

– Už keď v Dánsku budete, nemali by ste vynechať ani krásne hlavné mesto Kodaň, či nemenej krásne mesto Helsingør, kde nájdete Hamletov hrad Kronborg.

kronborg fotografia
Foto od Infomastern

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre