Využite akciové spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Skopje len za 20€!

260

Macedónsko, resp. jeho hlavné mesto určite stojí za vašu návštevu. S takto lacnými letenkami nemáte absolútne čo stratiť a netreba ani pozerať na to, že to nie je práve najvyhľadávanejšia destinácia.

skopje fotografia
Foto od Erre Taele

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Skopje len za 20€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Clubu. Ak členom nie ste a chcete byť, zaobstarajte si členské za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 9.6. – 14.6.2019. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi maximálne do 55x40x23 cm.

Viac o Macedónsku:

– Keď už tam budete, rozhodne zavítajte do mesta Ohrid, ktoré je obklopené krásnym jazerom a mnohí ho nazývajú „Jeruzalem Balkánu“. Práve tam uvidíte najviac z histórie, krásnu scenériu a mnoho iného. Samotné mesto a aj neďaleké jazero sú zapísané na zozname UNESCO.

– Ďalším zaujímavým mestečkom je Kruševo, ktoré je zas najvyššie položené a je akousi výkladnou skriňou tamojšej kultúry.

skopje fotografia
Foto od aiva.

– Čo sa týka Skopje, tak to je spleť viacerých svetov a storočí, ktoré do seba dokonale zapadli. Určite vás očarí svojimi starými uličkami, modernou tvárou, ale aj inými zaujímavosťami.

– Najkrajšia časť mesta leží na brehu rieky Vardar a neďaleko nej nájdete starú štvrť zvaná Čaršija, ktorá je skutočným klenotom mesta.

– Veľmi zaujímavým miestom je Матка, ktorá je jednou z najpopulárnejších destinácií v Macedónsku. Vyberte sa na túru, zaplávajte si v jazere alebo si požičajte kajak. V tejto oblasti nájdete i množstvo stredovekých kláštorov.

skopje fotografia
Foto od CharlieOnTravel

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre