Z Bratislavy priamo na Korfu len za cenu akciových leteniek 26€ tam aj späť a s Ryanairom!

431

Tento krásny grécky ostrov je teraz na dosah! Využite tieto skvelé ceny leteniek a spoznajte tamojšie krásy. Veď, takáto cena tu nie je každý deň! S letenkami dlho neváhajte.

corfu fotografia
Foto od ggkoumas

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Bratislavy na Korfu len za cenu 26€! Poletíte s írskou spoločnosťou Ryanair. Let potrvá necelé 2 hodiny.

Termín:

Za túto cenu leteniek odletíte v termíne napr. od 23.4. – 30.4.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo Korfu?

– Uvidíte tam mnohé krásne horské dedinky ako napr. Lakones, ktorá ponúka okrem krásy aj nádherné scenérie. Keďže je na vyvýšenom mieste, je odtiaľ skvelý výhľad.

– Pri dedinke Agiod Ioanis sa nachádza dokonca aj vodný park Aqualand, ktorý sa úrovňou v pohode vyrovná svetovej špičke.

corfu fotografia
Foto od Dimitris Graffin

– Nevynechajte jedinečné hlavné mesto Korfu town, ktoré je známe tým, že jeho stará časť zapísaná na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. V centre je krásne upravená Esplanáda – veľký park a námestie, ktorá sa považuje za najkrajšiu v Grécku.

– Asi najznámejšou časťou pobrežia Korfu je Paleokastritsa – ide o šesť hlbokých zálivov s krásnymi plážami a kopcovitým pobrežím.

– Ostrov je dokonalým miestom pre romantikov, pretože tí tam uvidia jedinečné zákutia aj zaujímavé západy slnka.

corfu fotografia
Foto od Dimitris Graffin

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre