Tento krásny grécky ostrov je teraz na dosah! Využite tieto skvelé ceny leteniek a spoznajte tamojšie krásy. Veď, takáto cena tu nie je každý deň! S letenkami dlho neváhajte.

corfu fotografia
Foto od ggkoumas

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Bratislavy na Korfu len za cenu 26€! Poletíte s írskou spoločnosťou Ryanair. Let potrvá necelé 2 hodiny.

Termín:

Za túto cenu leteniek odletíte v termíne napr. od 23.4. – 30.4.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo Korfu?

– Uvidíte tam mnohé krásne horské dedinky ako napr. Lakones, ktorá ponúka okrem krásy aj nádherné scenérie. Keďže je na vyvýšenom mieste, je odtiaľ skvelý výhľad.

– Pri dedinke Agiod Ioanis sa nachádza dokonca aj vodný park Aqualand, ktorý sa úrovňou v pohode vyrovná svetovej špičke.

corfu fotografia
Foto od Dimitris Graffin

– Nevynechajte jedinečné hlavné mesto Korfu town, ktoré je známe tým, že jeho stará časť zapísaná na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. V centre je krásne upravená Esplanáda – veľký park a námestie, ktorá sa považuje za najkrajšiu v Grécku.

– Asi najznámejšou časťou pobrežia Korfu je Paleokastritsa – ide o šesť hlbokých zálivov s krásnymi plážami a kopcovitým pobrežím.

– Ostrov je dokonalým miestom pre romantikov, pretože tí tam uvidia jedinečné zákutia aj zaujímavé západy slnka.

corfu fotografia
Foto od Dimitris Graffin

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť