Zakynthos z Bratislavy za cenu spiatočných leteniek len za 61€!

402

Grécko je nádherná krajina a ak chcete navštíviť jeden z jej ostrovov, teraz máte výbornú možnosť. Ostrov Zakynthos si môžete užiť v plnej jeho kráse a je dostupnejší ako kedykoľvek predtým!

zakynthos fotografia
Photo by GregMontani

Teraz máte výbornú možnosť odletieť na tento ostrov za cenu spiatočných leteniek iba 61€! Poletíte priamo z Bratislavy. Viac leteniek nájdete na stránke etravel.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť v júlovom termíne, a to od 15.7. – 22.7.2018.

Batožina:

V tomto prípade ide o charterové lety, a preto si so sebou môžete zobrať podpalubnú batožinu, ktorá je pripočítaná v cene letenky.

A čo na Zakynthose?

– Vyskúšajte si Safari na džípoch, potápanie a rôzne vodné športy s kvalitnými službami. A aj preto sem priťahuje ostrov turistov z celej Európy.

– Nevynechajte pláž Navagio, ktorá je tamojšou najnavštevovanejšou plážou. More je krištáľovo modré a krásny biely piesok spolu so strmými útesmi vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

zakynthos fotografia
Photo by GregMontani

– Nočný život sa tu končí v ranných hodinách a je tu množstvo barov s karaoke, nočných klubov alebo tavern s gréckou hudbou, kde zažijete jedinečnú atmosféru.

– Užijete si tam nádherné počasie, pretože je to najslnečnejší ostrov v Stredozemnom mori. Nechajte sa uniesť rytmom života miestneho pohostinného obyvateľstva.

– Na Zakynthose si každý nájde svoje – mnoho piesočnatých pláží, horské dedinky udržujúce tradičný grécky spôsob života, nádherné prírodné scenérie, vodné športy a kvalitné reštaurácie, bary a nočné kluby, ktoré uspokojujú všetky nároky na zábavu.

zakynthos fotografia
Photo by poszarobert

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre