Zaleťte si do Malajzie v top sezóne za cenu spiatočných leteniek iba 349€!

167

V najväčšom meste Malajzie zažijete malajskú, indickú, ale aj čínsku kultúru. Je to moderné, rozvíjajúce sa mesto, kde uvidíte kombináciu luxusu Západu s európskym životným štýlom.

kuala lumpur fotografia
Photo by Pexels

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 349€! Poletíte spoločnosťou Air China z letiska vo Varšave do Kuala Lumpur. Naspäť však priletíte do Viedne.

Termín:

Za túto cenu sú dostupné letenky od novembra 2018 do marca 2019. Viac na stránke pelikan.

Prečo práve Malajzia?

– Kuala Lumpur je mesto plné mrakodrapov, skvelého street-foodu a budete odtiaľ odchádzať s úžasnými zážitkami. Skúste túto, pre nás úplne odlišnú kultúru i mentalitu.

– Petronas Twin Towers – štyristopäťdesiat metrov vysoké a neprehliadnuteľné mrakodrapy. Je to najmodernejšia stavba v Malajzii. Z najvyšších poschodí je úžasný výhľad a turistom sa najviac páči výhliadka Sky Bridge.

kuala lumpur fotografia
Photo by KuyaAndy

– Jaskyne Batu – 400 miliónov rokov staré jaskyne, v ktorých je ukrytý storočný hinduistický chrám. Zdoláte tam 272 schodov, uvidíte obrovskú sochu hinduistického boha Murugana a tiež nádhernú prírodnú scenériu.

– Pre gurmánov – jedlá sú tam veľmi rozmanité. Napr. dajte si na raňajky nasí lemak – ryža varená v kokosovom mlieku so sušenou rybou, vajíčkom a štipľavou pastou. Najväčšiu koncentráciu street-foodu nájdete v štvrti Bukit Bintang.

– Jalan Petaling je miesto, kde nájdete tzv. čínsku štvrť. Ponúka vám veľkolepé trhovisko aj koloniálnu architektúru. Na chvíľu budete mať pocit, akoby sa tam zastavil čas.

kuala lumpur fotografia
Foto od Phuketian.S

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre