Zaleťte si do Neapola za skvelú cenu spiatočných leteniek, ktoré teraz stoja iba 33€!

333

Zažiadalo sa vám Talianska, no nebažíte po tých najväčších mestách, akými sú napr. Rím či Miláno? Neapol je nádherné mesto, ktoré má čo ponúknuť v každom smere. Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči, máte skvelú šancu.

neapol fotografia
Foto od francescopalermo

Práve v tejto chvíli si môžete zaobstarať spiatočné letenky do talianskeho Neapolu len za cenu 33€! Háčik je ale v tom, že poletíte z poľského letiska v Krakove. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu odletíte napr. od 6.12. – 9.12.2019. Viac termínov a leteniek nájdete na stránke Ryanair.

Batožina:

Čo sa týka batožiny, tak zadarmo si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. V prípade, že si chcete vziať aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, tak si priplatíte 15€.

Neapol lebo:

– Je to kolíska pizze a kde inde si vychutnať toto skvelé jedlo, ak nie v meste, kde pizza vznikla.

– Mesto pod Vezuvom je zaujímave aj svojou polohou, pretože akoby ste kameňom dohodili budete mať legendárne Pompeje, ktoré si nenechajte újsť.

– Nie je tam príliš draho, pretože ceny sú oveľa prijateľnejšie ako napr. Ríme či Miláne a najete sa aj ubytujete za rozumné ceny.

– Lebo tamojšie štvrte určite stoja za to, aby ste sa nimi čo i len prešli.

– Možno keď na otázku odkiaľ ste odpoviete, že zo Slovenska, budete mať určite privilégia, o akých môžu iný iba snívať. Pýtate sa prečo? Lebo Marek Hamšík, ktorý už tam síce nehrá, no jeho sláva je večná.

neapol fotografia
Foto od Harshil.Shah

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre