Zaleťte si v lete na Mallorcu za cenu spiatočných leteniek iba 40€!

298

Mallorca si zaslúžila prezývku hviezda Stredozemia. A ponúka ti všetko, na čo si pomyslíš. Od nádherných pláží, množstva vodných športov až po rušný nočný život či historické a prírodné zaujímavosti.

mallorca fotografia
Photo by Medienservice

Teraz máte šancu zakúpiť si spiatočné letenky len za 40€! Poletíte z letiska vo Viedni do letoviska Palma de Mallorca. Prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 3.7. – 12.7.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10 kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo vidieť na Mallorce:

– V hlavnom meste Palma de Mallorca sa nachádza stredoveká katedrála Sa Seu, ktorá je najvýznamnejšia pamiatka nielen Malorky, ale celých Baleárskych ostrovov.

– V tomto meste je aj obľúbená pláž Playa de Palma. Je výborným miestom nielen pre rodiny, ale aj pre ľudí hľadajúcich aktívny oddych a vodné športy. Určite ju ocenia aj rodiny s malými deťmi, pretože je tam množstvo pláží s plytkou a čistou vodou.

– Môžete navštíviť aj viacero bočných pláží, ktoré nie sú v centre a vychutnáte si tam väčší kľud.

– Najpopulárnejšou prírodnou zaujímavosťou Mallorci je Sa Calobra – 14 km dlhá serpentínová cesta, ktorá schádza z výšky takmer tisíc metrov a končí sa v malebnej zátoke, je tiež jednou z najzaujímavejších ciest v Stredomorí

– Okrem pláži tam nájdete aj krásne hory, idylické dedinské prostredie či jaskyne.

 

mallorca fotografia
Photo by Medienservice

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre