Zázračný okamih: Novorodenec pár hodín po pôrode zdvihol hlavičku, aby sa pozrel na svoju matku

438

Na internete sa objavilo srdcervúce video, ktoré mnohých hlboko zasiahlo. Puto medzi matkou a jej dieťaťom je také silné a nezlomné, že sa reakciám na video niet čo čudovať. A čo v ňom nájdete? Novorodenca, ktorý len pár hodín po narodení preukázal obrovskú silu, zdvihol hlavičku a pozrel sa matke do očí.

Zdroj: Adorable Newborns/Youtube

Video má len niekoľko sekúnd, no zachytáva taký silný okamih, že aj za takú krátku dobu vo vás zanechá úžasné pocity. Krátka scénka sa dotkla mnohých ľudí a vyžaruje z nej nesmierna láska a náklonnosť. Videlo ju už 2,8 milióna ľudí.

Zdroj: Adorable Newborns/Youtube

Spojenie medzi matkou a novorodencom je dôkaz toho, že láska je to najkrajšie, čo v živote máme. Krásne chvíle strávené s vašimi blízkymi sú to najviac, čo môžete zažiť, preto si ich vážte a venujte im čo najviac pozornosti.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre