Zoznámte sa ! Toto je DogVinci pes, ktorý predáva umenie, ktoré sám namaľoval

471

Žijeme v dobe, kde môžme za moderné umenie považovať už naozaj všetko. A človek má niekedy pocit, že niektoré obrazy vydražené za milióny dolárov by namaľoval aj v spánku . Podobné myšlienky mal zrejme aj pomocný labrador Dagger. Ten jedného dňa vzal štetec a začal sa venovať umeniu.

1

Dagger je pomocný psík, ktorý pomáha starať sa o ľudí, ktorí trpia rôznym postihnutím. Patrí pod neziskovú organizáciu Canine Companions for Independence.

2

Dagger jedného dňa sledoval svoju trénerku Yvonne a začal do nej nervózne štuchať . Yvonne sa ho opýtala, či by si rád niečo namaľoval a Dagger nadšene vrtel chvostom. Dostal do úst štetec a začal tvoriť !

3

V New Yorku je Dagger známy ako DogVinci a začína si budovať svoju reputáciu.

4

5

6

 

Jeho obrazy sa predávajú 50-200 dolárov za kus.

7

Najkrajšie na celej veci je, že psík to robí samozrejme od srdca a tak všetky peniaze idú na pomoc ľuďom s ktorými Dagger pracuje keď práve nemaľuje.

8

 

Určite nevynechajte video !

 

Facebook (h/t: abc7ny)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre